Conducerea

Ramona-Nicole Mănescu
  Ministrul afacerilor externe
  (24 iulie 2019)
George Ciamba
  Ministru delegat pentru afaceri europene
  (14 noiembrie 2018)
Monica Dorina Gheorghiţă
  Secretar de stat
  (18 ianuarie 2017)
 
 
  Secretar de stat
   
Dănuţ Sebastian Neculăescu
  Secretar de stat
  (1 august 2017)
Alexandru Victor Micula
  Secretar de stat
  (14 noiembrie 2018)
Melania Gabriela Ciot
  Secretar de stat
  (20 septembrie 2017)
​​
Radu Canţăr
  Agent guvernamental pentru Curtea de Justiţie a UE
Subsecretar de stat
  (17 mai 2018)
​​​​
Laura Elena Chiorean
  Secretar general
  (8 martie 2019)